Reuters

VIDEO Kahlina 'izludio' Messija, pa primio fantastičan gol

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.09.24. | 08:00

Redovni dio MLS-a polagano se približava kraju...

Sinoć je odigrano 14 utakmica američkog MLS-a, a nama najzanimljivije odigrane su u Miamiju i Vancouveru. Inter Miami, najbolja momčad redovnog dijela sezone, nije uspio svladati Charlotte za kojeg brani Kristijan Kahlina. Swiderski je zabio za goste u 57. minuti, a izjednačio je Leo Messi deset minuta kasnije fantastičnim udarcem s 20 metara.

Kahlina je na kraju bio najbilje ocijenjeni igrač Charlottea i najzaslužniji jer je njegova momčad ostala neporažena u Miamiju. Kahlina je zabilježio sedam obrana od čega čak pet Messiju!

Sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

Vanocuver Whitecapsi i Portland Timbersi remizirali su s identični rezultatom (1-1). Damir Kreilach proveo je cijelu utakmicu na klupi Vanocuvera, a svih 90 minuta za Portland odradio je Dario Župarić.

Svih 90 minuta zabilježio je i Petar Musa u 1-3 porazu Dallasa od Orlando Cityja u kojem je asistenciju za drugi pogodak zabilježio nesuđeni igrač Dinama Martin Ojeda.