REUTERS/Hannah Mckay

VIDEO Jota zabio za slavlje u Londonu, Liverpool potvrdio prvo mjesto

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.10.24. | 16:03

Susret je odlučen pogotkom u ranoj fazi susreta

U prvom ogledu sedmog kola engleske Premier lige nogometaši Liverpoola su osvojili tri gostujuća boda pobjedom 1-0 kod Crystal Palacea.

Time je Liverpool potvrdio prvo mjesto na ljestvici. Uz utakmicu više ima i četiri boda više od aktualnog prvaka Manchester Cityja.

U prvom poluvremenu Liverpool je potpuno dominirao, a bolju igru je naplatio već u devetoj minuti kada je domaću mrežu zatresao Portugalac Diogo Jota. Sve ostale šanse od strane Liverpoola u prvih 45 minuta su ostale neiskorištene, a u drugom poluvremenu situacija se na travnjaku posve promijenila.

Pogodak Portugalca za pobjedu Redsa pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Crystal Palace je napadao i prijetio izjednačenjem, ali gosti su predvođeni golmanom Alissonom Beckerom uspjeli odbiti sve nalete i sačuvati tri boda.

U nedjelju su na rasporedu posljednje tri utakmice ovog kola, a sastaju se Aston Villa - Manchester United, Chelsea - Nottingham Forest i Brighton - Tottenham.