Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 08.12.16. | 21:18

Sretan je Eric Bailly...

Jose Mourinho je poznat po tome što uvijek ima nešto za prigovoriti sucima, bilo to prigovaranje opravdano ili, mnogo češće, da bi stvorio atmosferu psihološkog pritiska djeliteljima pravde.

Nekada mu to pođe za rukom, nekada ne, ali pitanje je koliko će duboko zaći u dvostruke standarde kada ga upitaju za situaciju iz druge minute sudačke nadoknade utakmice Zorye iz Luhanjska i njegovog Manchester Uniteda, gdje su gosti pobjedom od 2:0 osigurali prolazak u daljnju fazu natjecanja.

Naime, tada je Eric Bailly, stoper Uniteda odalamio domaćeg veznjaka Lipartiju dok je ovaj bio na podu nakon ulaska u duel, i to dok lopta nije bila ni blizu njih dvojice. Tek koju minutu prije Bailly je požutio zbog naguravanja, a potpuno opravdan karton bi u ovom slučaju značio da bi Bailly propustio prvu utakmicu Uniteda u knockout fazi.

Što vi mislite, je li Bailly zaslužio isključenje i hoće li Mourinho pravdati ovo?

(Foto: screenshot)