EXPA/ laPresse/ Fabio Ferrari

VIDEO Hladan tuš za Sosu u 90. minuti: Donedavni napadač Istre izbacio Torino iz Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 25.09.24. | 09:15

U sastavu domaćih od 46. minute je igrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa

Nogometaši Empolija pobijedili su golom u 90. minuti s 2-1 Torino u gostima, u ogledu međukola kola talijanskog Kupa.

Bio je to susret dva ugodna iznenađenja na startu nove sezone u talijanskom nogometu. Torino je trenutačno vodeći na ljestvici Serie A, dok je Empoli bez poraza. Ovom pobjedom Empoli je osigurao ogled osmine finala i gostovanje kod Fiorentine.

Momčad iz Toskane je povela u 30. minuti, a strijelac je bio Ekong, nogometaš koji je prošle sezone nosio dres Istre 1961. U 74. minuti Che Adams je bio strijelac za Torino i 1-1, ali hladan tuš je uslijedio u 90. minuti. Tada je Švicarac Haas naciljao domaću mrežu i osigurao konačnih 2-1 Empolija.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

U sastavu Torina od 46. minute je zaigrao hrvatski reprezentativac Borna Sosa.

Dodajmo da je Cagliari na domaćem terenu svladao Cremonese 1-0 golom Lapadule u 60. minuti i sada ga u osmini finala čeka gostovanje u Torinu kod Juventusa.