REUTERS/Daniele Mascolo

VIDEO 'Hat-trick' Thurama, Vlašić s bijele točke ublažio poraz

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.10.24. | 22:45

Borna Sosa ostao je na klupi Torina na San Siru

Nogometaši milanskog Intera, aktualni prvaci Italije, iskoristili su igrača više te su na domaćem terenu svladali Torino 3-2 u ogledu sedmog kola Serie A.

Ključni trenutak ogleda dogodio se u 20. minuti kada su gosti ostali s igračem manje, pocrvenio je Čileanac Maripan. Tada su počeli frcati pogoci, a junak Interove pobjede bio je francuski igrač Marcus Thuram koji je postigao sve domaće golove. Bio je strijelac u 25., 35. i 60. minuti.

Na drugoj strani je prvi pogodak dao Duvan Zapata, dok je u 86. minuti na 2-3 smanjio hrvatski igrač Nikola Vlašić koji je realizirao kazneni udarac. U igru je Vlašić ušao samo dvije minute ranije. Unatoč smanjenju na gol zaostatka Torino do kraja nije došao u priliku ugrabiti bod protiv Intera.

Borna Sosa, drugi Hrvat u Torinu, nije ulazio u igru.

Ovom pobjedom aktualni prvak Inter je privremeno došao na drugo mjesto ljestvice. Torino je izgubio tek drugu ligašku utakmicu ove sezone.