Screeenshot Sportklub

VIDEO Gorki jecaj Cristiana Ronalda: Portugalac u suzama nakon poraza u finalu Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.06.24. | 08:47

Marcelo Brozović igrao je za Al Nassr do 69. minute

Al Hilal je u finalu Kupa kralja nakon jedanaesteraca savladao Al Nassr i osvojio naslov. Bilo je 1-1 nakon 90 i nakon 120 minuta, u jedanaestercima je Hilal slavio 5-4.

Mitrović je bio precizan glavom već u sedmoj minuti, a gosti su u 56. ostali s igračem manje nakon što je Ospina zaradio izravan crveni karton. Domaćini to nisu iskoristili, a pola sata kasnije i njihov je Albualayhi morao ranije u svlačionicu i dvije minute kasnije Ahmed na asistenciju Lajamija zabija za 1-1. U 90. Koulibaly je zaradio drugi žuti karton pa je i on otišao ranije pod tuš, ali rezultat se kroz cijeli produžetak nije promijenio pa se išlo na raspucavanje s bijele točke u kojemu je bolji bio Al Hilal.

Video pogledajte OVDJE.

Od deset utakmica u kojima su jedan protiv drugog stajali Mitrović i Ronaldo, Srbin je slavio devet puta. Ronaldo je na kraju bio u suzama.

Marcelo Brozović igrao je za Al Nassr do 69. minute.