
VIDEO Doan s dva komada 'uništio' Kramarićev Hoffenheim, Leverkusen u 94. ispustio dva boda!
Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 30.08.25. | 18:00
Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je bio u početnoj postavi Hoffenheima, a igrao je do 59. minute, kad je zamijenjen.
Nogometaši Eintrachta ostvarili su i drugu uvjerljivu pobjedu u novoj sezoni njemačke Bundeslige svladavši kao gosti Hoffenheim s 3-0, a prvo ime dvoboja bio je japanski reprezentativac Ritsu Doan.
Golovima u 17. i 27. minuti je donio početnu prednost momčadi iz Frankfurta, a onda je u 51. minuti asistirao Canu Uzunu za pogodak kojim je Eintracht poveo 3-0. U sučevom dodatku je Grischa Promel uspio postići utješni pogodak za Hoffenheim.
Golove pogledajte OVDJE.
Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je bio u početnoj postavi Hoffenheima, a igrao je do 59. minute, kad je zamijenjen.
Veliki preokret napravio je Werder pred svojim navijačima u Bremenu, gdje je s igračem manje uspio doći do boda (3-3) nakon što je Bayer Leverkusen imao dva gola prednosti (1-3). Dvostruki strijelac za goste bio je češki napadač Patrik Schick (5, 64-11m), a jednom je loptu u mrežu poslao Tillman (35). Romano Schmid je iz kaznenog udarca pogodio za prvi gol Werdera, na 2-3 smanjio je Isaac Schmidt (76), a konačnih 3-3 postavio je Karim Couliabaly (90+4) duboko u nadoknadi.
Golove pogledajte OVDJE.
Za Werder je u početnom sastavu igrao 18-godišnji hrvatski juniorski reprezentativac Patrice Čović, a zamijenjen je u 65. minuti, nakon što je domaća momčad ostala s igračem manje, zbog drugog žutog kartona Niklasa Starka.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Američki nogomet
Dota
Badminton
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.