Screenshot

VIDEO Dame i gospodo, vaš naklon molimo, Luka Modrić je kod lopte!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 08.09.24. | 22:03

Spektakularan pogodak Maestra za vodstvo Vatrenih protiv Poljske na Opus Areni.

Nije to bila nogometna rapsodija. Iako, Hrvatska je bila bolja. U prvih 15-ak minuta Poljaci su opasno visili, ali na kraju su se uspjeli obraniti. Kako je vrijeme prolazilo, gostisu postajali sve opasniji, ali isto tako nisu kreirali nijednu konkretnu priliku pred golom Dominika Livakovića.

Puno više posla imao je Skorupski od Livakovića. Matanović je najviše puta testirao koncentraciju poljske jedinice, imali su i neki drugi svoje pokušaje, a onda je nakon solo-prodora Petkovića u 52. minuti Letexier dosudio slobodan udarac za Hrvatsku na vrhu 16-erca.

I onda je kod lopte stao Luka Modrić.

I to je zapravo sve što trebate znati. Jer, ono što je uslijedilo možete pretpostaviti.

Majstorija, čarolija, genijalnost… Za štogod se odlučimo, pogriješiti nećemo.

Jedan, jedini i neponovljivi – Luka Modrić. Maestro.

Sjajan pogodak Modrića, svega par sati prije nego što će proslaviti svoj 39. rođendan, za 1-0 pogledajte OVDJE (Nova TV)