REUTERS/Alessandro Garofalo

VIDEO Da, na Lazio! Biancocelesti rutinski riješili Genou na Olimpicu, Badelj ušao u nastavku

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 27.10.24. | 17:02

U ogledu Monze i Venezije pobjednika nije bilo (2-2)

U devetom kolu talijanske Serie A nogometaši Lazija su osvojili tri domaća boda, u Rimu su s 3-0 pobijedili Genou.

Upisao je time Lazio petu prvenstvenu pobjedu ove sezone te je privremeno skočio na peto mjesto ljestvice. Gostujuću obranu otključao je Francuz Noslin koji je u 21. minuti doveo Lazio u vodstvo, dok je utakmica prelomljena u finišu. Pogodak za 2-0 je postigao Pedro u 86. minuti, dok u 95. Vecino postavio konačnih 3-0.

Hrvatski nogometaš Milan Badelj zaigrao je od 63. minute za goste.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Monza i Venezia su odigrali 2-2, a svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu, s tim da su gosti iz Venezije dva puta vodili. Golove su za Monzu dali Kyriakopoulos u 23. i Đurić u 44. minuti, a strijelci su za goste bili Ellertsson u 15. i Svoboda u 39. minuti. Monza je od 80. minute imala igrača manje, ali je sačuvala barem jedan domaći bod.

U prvom nedjeljnom susretu Parma i Empoli su odigrali 1-1. Autogolom Coulibalyja u 35. minuti gosti su vodili sve do deset minuta prije kraja kada je za konačnih 1-1 pogodio Charpentier. Mogla je Parma i pobijediti, ali je Bonny u 83. minuti iz jedanaesterca pogodio gredu.

U nedjelju će se još odigrati dvije utakmice ovog kola, pa tako i derbi Intera i Juventusa od 18 sati.