Screenshot
Screenshot

VIDEO Crnac nastavio briljirati, majstorski dodir za 0-1!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.07.24. | 21:50

Raków iz Częstochowe je gostovao u Lublinu, a hrvatski napadač zabio je za 0-1 i asistirao za 0-2

Počela je poljska Ekstraklasa, a od hrvatskih nogometaša odmah se istaknuo onaj koji je briljirao i krajem prošle sezone – Ante Crnac.

Raków iz Częstochowe je naime gostovao u Lublinu i u 32. minuti poveo pogotkom mladog hrvatskog reprezentativca rođenog u Sisku, nogometno prohodalog u zagrebačkom Dinamu, a prodanog iz Slaven Belupa. Asistirao mu je još jedan Hrvat, ujedno i kapetan momčadi Fran Tudor.

Majstorski pogodak Crnca na asistenciju Tudora pogledajte OVDJE.

U 87. minuti 20-godišnji hrvatski napadač asistirao je Drachalu za 0-2 (VIDEO), što je značilo da bodovi putuju u Częstochowu, bio je to i krajnji rezultat utakmice.

Dodajmo da je obranom gostiju zapovijedao hrvatski branič Matej Rodin. (G)