Screenshot
Screenshot

VIDEO Cristiano, jesi li to ti? Čudesnim škaricama Poulsen presudio Srbima!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 08.09.24. | 19:30

Srbi su uštopali prvake Europe, ali za Dance nisu imali rješenja koji su na domaćem terenu slavili s 2-0

Prva utakmica na nedjeljnom rasporedu u Ligi nacija (A) bila je ona između Danske i Srbije. I jedni i drugi u ovaj su okršaj ušli u sjajnim raspoloženjima, Danci naklon slavlja protiv Švicaraca (2-0), a Srbi nakon izborenog remija (0-0) protiv aktualnog prvaka Europe, Španjolske.

Uoči samog ogleda Danska je percipirana kao blagi favorit, a da pedantni statističari nisu pogriješili vidjelo se i po završnom rezultatu (2-0).

Domaćina je u vodstvo doveo Gronbaek u 36. minuti, ali je svakako najistaknutiji trenutak utakmice bio pogodak Poulsena iz 60. minute.

Kristiansen je s lijeve strane uputio ubačaj u srce 16-eca, na kojih 10-ak metara loptu je sjajno zahvatio napadač RB Leipziga koji je potom škaricama 'prerezao' Srbe. Čudesan pogodak Poulsena i majstorija dana!

Pogodak danskog napadača za 2-0 pogledajte OVDJE (Sportklub)

U drugoj utakmici Skupine 4, Lige nacija A, snage će odmjeriti Švicarska i Španjolska, a Danska je sada vodeća reprezentacija skupine sa stopostotnim učinkom te gol-razlikom 4-0.

Yussuf PoulsenDanska nogometna reprezentacijasrpska nogometna reprezentacijaLiga nacija