REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Chelsea kasnim golom upisao pobjedu

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 14.09.24. | 22:58

Aston Villa je u sjajnoj utakmici nadigrala Everton...

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 4. kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea je kao gost svladao Bournemouth sa 1-0 (0-0).

Domaći u prvom poluvremenu nisu iskoristili kazneni udarac preko Evanilsona i za to su u završnici bili kažnjeni jer je Nkunku u 86. minuti postigao jedini gol na susretu.

Sa sedam bodova Chelsea je sedmi na ljestvici, Bournemouth je pak 11. s dva boda manje.

Vodi Manchester City sa 12 bodova, tri više od Liverpoola i Aston Ville.

Najbitnije detalje s utakmice možete pogledati OVDJE (ArenaSport)

Nogometaši Aston Ville u susretu su 4. kola engleskog prvenstva na svom terenu svladali Everton sa 3-2 (1-2).

Everton je drugo kolo zaredom izgubio utakmicu u kojoj je vodio sa 2-0, u Birminghamu su plavi iz Liverpoola stigli do vodstva golovima McNeila (16) i Calvert-Lewina (27), no Watkins (36, 58) je s dva gola poravnao da bi superzamjena Duran (76) prekrasnim golom kompletirao preokret.

Aston Villa je sada treća s devet bodova, koliko ima i drugi Liverpool, tri boda više ima vodeći Manchester City, dok je Everton treći put u svojoj povijesti u sezonu krenuo s četiri poraza te se nalazi na dnu bez bodova.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (ArenaSport)