EXPA/ Eibner/ Sascha Walther

VIDEO Četvrtoligaš namučio Hoffenheim 120 minuta, Kramarić i društvo prošli nakon raspucavanja

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 16.08.24. | 21:04

Kramarićevu momčad u produžetke je odveo samo autogol nakon što su prvotno zaostajali za jedan pogodak

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić odigrao je svih 120 minuta za Hoffenheim te je bio siguran izvođač 11-erca u raspucavanja u 7-5 (1-1, 2-2) prolasku 1. kola Njemačkog kupa na gostovanju kod četvrtoligaša Wuerzburger Kickersa.

Domaći četvrtoligaš dva je puta vodio protiv prvoligaša golovima Kuca (11.) i Hannemanna (100.), ali Hoffenheim se spasio poraza autogolom Farahnaka (18-ag) i golom Bueltera (107.).

Kapetan Hofenheima Kramarić bio je precizan u prvoj seriji raspucavanja, a slijedila su ga sva četiri suigrača, dok je vratar Philipp zaustavio jedan pokušaj domaćih što je u konačnici bilo dovoljno za prolazak.

Autogol koji je donio izjednačenje pogledajte OVDJE. (Arenasport)