REUTERS/Miguel Vidal

VIDEO Celta rutinski protiv Valladolida, Juriću nešto manje od pola sata

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.09.24. | 16:28

Odigran je prvi nedjeljni dvoboj La Lige

U prvom nedjeljnom susretu petog kola španjolske La Lige nogometaši Celte su osvojili tri domaća boda nakon 3-1 pobjede protiv Valladolida.

Upisala je Celta time treću ligašku pobjedu u sezoni koja je podigla sastav iz Viga do četvrtog mjesta na ljestvici. Celta je dominirala tijekom prvog poluvremena te je zasluženo vodila 2-0 nakon golova Alvareza u 22. i Borje Iglesiasa u 35. minuti.

Gosti iz Valladolida su odmah početkom drugog dijela smanjili golom Raula Mora u 50. minuti, ali poraz ipak nisu izbjegli. Sve je zaključeno golom Grka Douvikasa u 91. minuti.

Golove pogledajte OVDJE (Arenasport)

Valladolidu je to treći ligaški poraz u sezoni. Gosti su od 81. minute igrali s desetoricom, a hrvatski nogometaš Stanko Jurić je za Valladolid zaigrao od 64. minute.