Reuters
Reuters

VIDEO Cadiz slomio Sevillu na njihovom terenu i produžio nadu u ostanak

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 15.05.24. | 22:17

Nogometaši Cadiza pobijedili su 1-0 na gostujućem terenu Sevillu u susretu 36. kola španjolskog prvenstva, te tako produžili nadu za ostanak.

Jedini pogodak postigao je Sergio Guardiola u šestoj minuti nadoknade vremena. Cadiz je ostvario drugu uzastopnu pobjedu, ukupno šestu u ligi, no i dalje je u zoni ispadanja, na 18. mjestu sa 32 boda. Ima dva boda manje, ali utakmicu više od Celte koja je na 17. mjestu, koje garantira ostanak. Sevilla je doživjela drugi uzastopni poraz, ukupno 15. i nalazi se na 12. mjestu sa 41 bodom.

Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Rayo Vallecano je na domaćem terenu pobijedio Granadu s 2-1. Rayo Vallecano poveo je golom Floriana Lejeunea u 23. minuti, a prednost je udvostručio de Frutos. Konačan rezultat postavio je Lukas Boje u 89. minuti.

Rayo je 14. sa 38 bodova, a Granada, koja je već ispala iz lige, zauzima pretposljednje mjesto sa 21 bodom. (Hina)