Screenshot Arenasport

VIDEO Budimir razveselio Roberta Jarnija

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 19.10.24. | 18:44

Betis i Osasuna su sada bodovno izjednačeni

Nogometaši Betisa slavili su sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Osasune u Pamploni, u drugom subotnjem dvoboju 10. kola španjolskog prvenstva.

Gosti su poveli već u 7. minuti golom Vitora Roquea. U 59. minuti je izjednačio Lucas Torro, ali je pobjedu momčadi iz Seville osigurao Chimy Avila golom u 73. minuti. Pobjedi Betisa se, među inima, sigurno razveselio i njegov bivši igrač Robert Jarni.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir odigrao je cijelu utakmicu za Osasunu te se našao u nekoliko situacija u kaznenom prostoru za šut glavom, ali mu je nedostajalo preciznosti.

Betis i Osasuna su sada bodovno izjednačeni. Obje momčadi imaju po 15 bodova, a Betis je sa 11. skočio na šesto mjesto potisnuvši Osasunu na sedmu poziciju.