VIDEO Božica može i bez Radija: Šest komada Veroni, drugi Hrvat zamijenjen

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 26.10.24. | 22:41

Nogometaši Atalante u susretu su 9. kola talijanskog prvenstva na svom terenu deklasirali Veronu sa 6-1 (5-1).

Atalanta je sjajno krenula u dvoboj i nakon manje od četvrt sata vodila sa 3-0 golovima De Roona (6.), Reteguija (9.) i De Ketelearea (14.), a nakon nešto više od pola sata već je bilo 5-0 zahvaljujući dvama pogocima Lookmana (29., 34.). Sarr (42.) je lijepim golom smanjio na 5-1 da bi Retegui (58.) svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 56. minute, dok je Domagoj Bradarić igrao prvo poluvrijeme za Veronu.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Ovom pobjedom Atalanta je skočila na treće mjesto sa 16 bodova, koliko imaju i četvrti Juventus te peti Udinese. Bod više ima drugi Inter, a šest više vodeći Napoli. Verona je 15. s devet bodova.