Pixsell

VIDEO Bjelica vodio 2-0, pa doživio šokantan poraz u 97. minuti

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 25.09.23. | 21:29

Nevjerojatna utakmica na Mersin stadionu.

Nevjerojatan poraz doživio je Nenad Bjelica s Trabzonsporom u šestom kolu turskog prvenstva. Hrvatski trener imao je vodstvo od 2-0 do 72. minute, imao je i 2-2 do 90+7. minute kada je Hatayaspor iz kontranapada zabio za veliki preokret i pobjedu pred domaćim navijačima.

A Trabzon je poveo u sjajnom trenutku – taman prije konca prvog poluvremena kada je Edin Višća zabio u 44. minuti.

Zatim je na 2-0 podignuo Onuachu u 62. minuti. A onda je krenuo povratak i preokret domaćina. Deset minuta nakon pogotka Onuachua Rivas je smanjio na 1-2.

Zatišje je nakon toga potrajalo do 88. minute kada uz puno sreće, uz odbijanac, Lamkel poravnava na 2-2.

Kada je odsjeo izjednačujući pogodak u njegovoj mreži, Bjelica je naredio juriš prema suparničkom golu, a nakon što je glavni sudac morao znatno produžiti igru, budući da su igrači Hatayasora zaradili čak četiri žuta kartona u sudačkoj nadoknadi, Trabzon je krenuo na sve i ništa i na koncu je – kažnjen.

Hatayspor je osvojio loptu, u nekoliko dodira je stigao na polovicu Trabzona, a onda je Dele-Bashiru s vrha kaznenog prostora pogodio suprotni kut za veliko slavlje na Mersin stadionu. Dodajmo i kako je Filip Benković odigrao cijeli susret za Trabzonspor.

Trabzoonu je ovo treći poraz u sezoni, a ima uz to i tri pobjede i trenutno je na šestom mjestu turskog prvenstva. (pz)