Screenshot/Sportklub

VIDEO Bivši hajdukovac zabio u velikoj pobjedi Albanije nad Ukrajinom

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 08.09.24. | 12:50

Zbog ratnih okolnosti u Ukrajini, utakmica je odigrana u Pragu

Reprezentacija Albanije ostvarila je pobjedu u prvom kolu skupine 1 ranga B UEFA-ine Lige nacija, svladavši Ukrajinu s rezultatom 2-1 na gostovanju Zbog ratnih okolnosti u Ukrajini, utakmica je odigrana u Pragu.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a u 49. minuti Ukrajinci su poveli golom Jukuma Konoplie. No, samo pet minuta kasnije, kapetan Empolija i bivši igrač Hajduka, Ardian Ismajli, izjednačio je na 1-1. Pobjedu Albaniji osigurao je Jasir Asani pogotkom u 66. minuti.

Osim Albanije i Ukrajine, u ovoj skupini nalaze se još Češka i Gruzija, a Albanci su svoj novi ciklus započeli na najbolji mogući način.