Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.12.14. | 21:17

Slaven Bilić teško da je mogao zaželjeti bolji kraj ove godine. Sedmom je pobjedom u nizu srušio današnju prepreku Konyaspor s 2:1.

Njegovi su ga prvotimci nagradili pogotkom u 19. minuti susreta, a strijelac je Tore nakon asistencije Zengina. Tim je golom njegova momčad dobila nova krila koja su rezultirala povećanjem vodstva u 58. minuti preko Sose.

Ipak, u finiš susreta Bešiktaš ulazi pomalo rezervirano, a potvrda toga stiže u 83. minuti kada gostujući veznjak Hutchinson dobiva drugi žuti karton zbog prekršaja koji je ujedno pružio Konyasporu priliku za smanjenje vodstva s bijele točke. Precizan je bio Kabze samo dvije minute nakon toga.

Ovom je pobjedom Bilić zadržao vrh turske Super lige s 35 bodova na kontu. Drugoplasirani Fenerbahče zaostaje dva boda za Bešiktašom, dok je Galatasaray trećeplasirani s 32 boda.