Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 02.12.16. | 22:44

Karlo Darlow večeraš baš nije pretjerano omiljen među navijačima Nottingham Foresta.

U sklopu 19. kola Championshipa u Nottinghamu se sastaju domaći Forest i Newcastle, a prvo je poluvrijeme obilježio gostujući vratar Karl Darlow. On je, naime, obranio dva jedanaesterca – prvo Nicklasu Bendtneru u 34., a zatim i Henriju Lansburyju u 45. minuti.

Zanimljivo je da su oba kaznena udarca prethodili crveni kartoni za igrače Newcastlea. Prvo je isključen Shelvey, a zatim Dummett, ali ja Darlow omogućio da Newcastle na poluvremenu vodi 1:0. Jedini gol je zabio Ritchie.

No, u drugom poluvremenu Nottingham je ipak uspio doći do pobjede. Prvo je Bendtner izjednačio u 52. minuti da bi u 86. Lescalles postigao autogol.