REUTERS/Angelika Warmuth

VIDEO Beljo zabio drugi bundesligaški gol, ali dovoljan samo za bod

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 21.04.23. | 22:45

Mladi napadač rutinski zabio.

Odigrana je prva utakmica 29. kola Bundeslige između Augsburga i Stuttgarta, a završilo je 1:1. Domaći sastav većim je dijelom utakmice imao tri boda u džepu i to zahvaljujući pogotku hrvatskog igrača. Naime, u rano vodstvo došli su već u 8. minuti, a strijelac je bio Dion Drena Beljo.

Bivši napadač Osijeka na pravom je mjestu dočekao centaršut Arnea Maiera i matirao Fabiana Bredlowa. To je drugi pogodak Belje otkako je u zimskoj prijelaznom roku pojačao Augsburg, a dodao je i jednu asistenciju.

Gol Belje za 1:0 možete pogledati OVDJE. (Sportklub)

Beljo je na terenu proveo samo prvo poluvrijeme, a zamijenio ga je Francuz Irvin Cardona.

Augsburg je prednost imao do 78. minute, kada je izjednačujući gol, a ujedno i konačan rezultat, postavio Japanac Wataru Endo. On se spretno snašao nakon centaršuta te iz blizine poentirao za vrijedan bod.

Gol Enda možete pogledati OVDJE.

Spomenimo i da je Borna Sosa za Stuttgart odigrao 71 minutu, a u istoj je minuti za Augsburg u igru ušao David Čolina.

Ovim bodom Stuttgart je ostao u zoni koja ne jamči siguran ostanak u Bundesligi. Trenutno su na 16. mjestu, koje vodi u dodatno razigravanje za ostanak. Augsburg je na 13. mjestu s pet bodova više od Stuttgarta.