REUTERS/Albert Gea

VIDEO Barceloni derbi Katalonije, Olmo zabio krasan gol

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.09.24. | 18:25

Vidjeli smo čak pet pogodaka

Nogometaši Barcelone i dalje su stopostotni na startu nove sezone španjolske La Lige, petu su pobjedu ostvarili u petom kolu uvjerljivim slavljem kod Girone od 4-1.

Barcelona na vrhu ljestvice ima 15 bodova, odnosno, četiri više od madridskog Reala i Villarreala. Girona je dosad skupila sedam bodova.

U epicentru prvog poluvremena bio je Lamine Yamal koji je postigao dva pogotka za 2-0 gostiju. Prvo je u 30. minuti ukrao loptu Davidu Lopezu i zabio za 1-0, dok je sedam minuta kasnije povećao na 2-0.

Odmah na startu drugog dijela zabljesnuo je Dani Olmo te je odlično pogodio iz poluvoleja iskosa za 3-0. U 64. minuti gosti su izveli novu lijepu akciju koja je bila zaključena pogotkom Pedrija za 4-0. Domaćin se do kraja zadovoljio barem počasnim golom, strijelac je bio Stuani u 80. minuti.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)