.png)
U subotu 90 minuta na terenu, u ponedjeljak s papirima u rukama: Rudeš raskinuo s još jednim igračem
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 05.02.24. | 19:03
U dresu zagrebačkog kluba skupio je ukupno 16 nastupa i postigao jedan pogodak, a osim njega klub je napustio i Jakov Bašić.
Ivan Pešić više nije igrač Rudeša. Iskusni krilni napadač, koji je po dolasku u klub skupio 14 nastupa u HNL-u ove sezone (ukupno 16), Rudeš napušta bez postignutog pogotka ili upisane asistencije u domaćem prvenstvu, a jedini svoj pogodak za zagrebačku momčad postigao je u 3-1 slavlju protiv Slaven Belupa u Hrvatskom nogometnom kupu. Pešić je u Rudeš stigao početkom rujna, a iako je dogovorio suradnju do kraja sezone, ista je sada sporazumno okončana.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Zanimljivo, Pešić je u prošlom kolu, u kojem je Slaven Belupo s 4-0 svladao Rudeš u Koprivnici, odigrao cijelu utakmicu za zagrebačku momčad. Iako je po vokaciji krilni napadač, Pešić je protiv Farmaceuta odradio 90 minuta na poziciji desnog beka, a to mu se, očito, nije pretjerano svidjelo.
Pešić je prve nogometne korake napravio u Hajduku, a u karijeri je ukupno promijenio čak 14 klubova!
Spomenimo za kraj kako je osim Pešića iz Rudeša otišao i Jakov Bašić koji je također dogovorio sporazumni raskid, a svoj nogometni put sad će nastaviti u ukrajinskoj Zorji.(G)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
Baseball
Stolni Tenis
Snooker
Counter Strike
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.