Trener Reala maltretirao najmlađeg igrača u momčadi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 22.10.18. | 19:55

Odgojne mjere u stilu Pabla Lasa.

Košarkaši Real Madrida u 5. kolu španjolskog prvenstva lako su svladali domaći Obradorio s 86:73, a do pobjede ih je vodio Felipe Reyes s 12 poena, te Argentinac Facundo Campazzo koji je dodao 11 uz 6 dodavanja.

No, utakmicu je obilježio potez trenera madridske momčadi - Pabla Lasa. On je u posljednjoj četvrtini bio nezadovoljan izgubljenim loptama i nekim obrambenim reakcijama mladog Melwina Pantzara, švedskog košarkaša rođenog 2000. godine, koji slovi za najvećeg talenta u Realu i novog nasljednika Luke Dončića, a to je dosta žestoko pokazao tijekom minute odmora.

"Zar ti misliš da se ja brinem zato što ti gubiš lopte? Želim da igraš obranu." doslovce je vrištao Laso na mladog igrača.

Zanimljivo, Laso je u nekoliko navrata prošlih sezona također vrlo oštro reagirao na greške Dončića, koji mu je vratio sjajnim igrama. Možda misli da će isti recept upaliti dvaput.

(foto: Screenshot)