Goran Kovacic/PIXSELL

Toplak debitirao pobjedom, Jarun preokrenuo Dubravu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 07.09.24. | 18:50

Odigrane su četiri utakmice četvrtog kola NL.

Dok prvoligaši, odnosno članovi HNL-a miruju zbog reprezentativne pauze, drugoligaši, odnosno članovi 1.NL (dakle, prvoligaši) igraju svoje četvrto prvenstveno kolo.

Nakon tri poraza, nogometaši Rudeša upisali su prvu prvenstvenu pobjedu. Na domaćem terenu s 2-1 nadvisili su Croatiju iz Zmijavaca. Poznati hrvatski trener Samir Toplak tako je debitirao s pobjedom na klupi svojeg novog kluba, a donedavni prvoligaš (odnosno HNL-aš) je začelje tablice prepustio BSK-u iz Bijelog Brda koji je na domaćem terenu izgubio od Opatije s 0-2.

Nakon 1-3 poraza od Jaruna Dubrava Tim Kabel više nije stopostotna. Dubrava je povela golom Firmina u 22. i držala prednost sve do 58. minute kada Josip Tadić poentira za 1-1. Jarun je do pobjede stigao u sami smiraj dvovoja, golovima u 84. i 94. minutu utakmice.

Prvu pobjedu u sezoni zabilježio je i Orijent koji je na domaćem terenu s 2-0 nadvisio Dugopolje.