Težak udarac za Građane: Bez Rodrija do kraja sezone!

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 23.09.24. | 18:02

Španjolski reprezentativac je potrgao prednji križni ligament desnog koljena

Veznjak Manchester Cityja Rodri propustit će ostatak sezone nakon što su jutrošnji testovi pokazali da je pretrpio puknuće prednjeg križnog ligamenta desnog koljena tijekom nedjeljnog remija s Arsenalom, javlja ESPN.

Izvor je za ESPN rekao da je španjolski reprezentativac spreman za dodatne testove, ali sve ukazuje na ozljedu križnih ligamenata. Vjerojatno će biti podvrgnut operaciji u Barceloni.

Rodri je izašao u 21. minuti nedjeljnog okršaja nakon što je pao držeći se za koljeno u svom prvom startu u Premier ligi ove sezone.

Podsjetimo, City je postigao izjednačujući pogodak u posljednjoj minuti preko Johna Stonesa i osigurao remi 2-2 protiv Arsenala na stadionu Etihad u nedjelju. Rezultat ih drži na vrhu ljestvice s 13 bodova iz prvih pet utakmica.