EXPA/ Eibner/ Joerg Niebergall-Pressefo

Soldo debitirao u pobjedi Kölna, West Ham se namučio u Danskoj

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 15.09.22. | 22:59

Hrvatski stoper igrao je do 58. minute za njemačku momčad

Bivši stoper Lokosa Nikola Soldo debitirao je danas za Köln u utakmici Konferencijske lige u kojoj su pobijedili Slovacko s 4:2. Soldo je igrao do 58. minute, a golove za njegovu momčad zabijali su Adamyan (10'), Dietz (42') te Ljubičić (65' – 11m, 74') dok su za Slovacko zabijali Kalabiska (49') i Petrzela.

Dobar dan od Hrvata u Konferencijskoj ligi imao je i bivši hajdukovac Antonio Milić s Lechom. Njegova momčad je na domaćem terenu slavila s 4:1 protiv bečke Austrije. Ishak (28'), Skoras (64') i Velde (76', 90') zabijali su za Lech, dok je jedini gol za goste zabio Braundoer (29'). Antonio Milić je odigrao cijeli susret za Lech.

Zanimljivo je bilo i na susretu Silkeborga i West Hama u Danaskoj koja je završila pobjedom gostiju 2:3. Domaći su poveli u petoj minuti golom Kuska, a onda je uslijedila kanonada momčadi iz Londona. Prvo je pogodio Lanzini (13') iz penala, a onda su zabijali Scamacca (25') i Dawson (38'). Domaći se nisu tek tako pomirili s time, a u boljem drugom poluvremenu za njih smanjili su rezultat golom Tengstedta. (rv)