
Šok u Zrinjskom: Baka podnio ostavku
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 11.06.18. | 12:10
Dosadašnji trener popularnih "plemića" podnio ostavku
Nakon što je u posljednje dvije sezone osvojio dva naslova prvaka BiH sa Zrinjskim, njihov dosadašnji trener Blaž Slišković podnio je ostavku. Iznenađujuću je vijest potvrdio klub, čije priopćenje prenosimo u cijelosti.
"HŠK Zrinjski službeno potvrđuje da je Blaž Slišković na osobni zahtjev odlučio odstupiti s pozicije šefa stručnog stožera. Cijeneći sve što je Blaž Slišković uradio za naš klub, posebno u protekle dvije sezone u kojima je momčad odveo do dva naslova prvaka, HŠK Zrinjski je odlučio uvažiti njegov zahtjev te mu najiskrenije zahvaliti na velikom doprinosu koji je ugradio u posljednje uspjehe. Zbog svega toga Blaž Slišković će dobiti novu funkciju u sportskom segmentu kluba s otvorenom opcijom odlaska u slučaju pronalaska novog angažmana. HŠK Zrinjski će javnost blagovremeno obavijestiti o izboru novog šefa stručnog stožera".
Ova vijest prilično je iznenađujuća i neočekivana, posebno jer je Zrinjski nanizao tri naslova prvaka, od čega dva sa Sliškovićem na čelu te se očekivalo da ih kao trener povede u novi ciklus kvalifikacija za Ligu prvaka.
(foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
Baseball
Stolni Tenis
Counter Strike
Kriket
Odbojka na pijesku
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.