REUTERS/Angelika Warmuth
REUTERS/Angelika Warmuth

Službeno: Ademi više nije igrač Dinama

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 20.06.25. | 15:30

Potvrđeni napisi Germanijaka, veznjak je raskinuo ugovor s Modrima

Ono što je Germanijak najavio ranije u petak, sada je dobilo i službenu potvrdu. Arijan Ademi i Dinamo sporazumno su raskimuli ugovor i legendarni veznjak slobodan je u potrazi za novim poslodavcem.

"Ovoga petka GNK Dinamo i Arijan Ademi potpisali su sporazumni raskid ugovora te je tako kapetan plavih nakon 15 godina od dolaska u Dinamo završio svoju igračku epizodu na Maksimiru", izvijestili su iz Maksimirske 128.

Ademi je najtrofejniji igrač u klupskoj povijesti s osvojenih 24 trofeja od čega 13 naslova prvaka, sedam pokala pobjednika Kupa i četiri Superkupa. Također ima 110 nastupa u europskim utakmicama što ga čini apsolutnim rekorderom kluba.

Za Dinamo je odigrao 430 službene utakmice s čime drži drugo mjesto na povijesnoj klupskoj ljestvici igrača s najviše nastupa.

"Dragi Aki hvala na svemu i sretno u novom nogometnom izazovu. Vrata tvog Dinama su za tebe uvijek otvorea..", za kraj su poručili iz Dinama.

Sasvim izvjesno je kako će Arijan Ademi karijeru nastaviti u mađarskom Ujpestu, kod trenera Damira Krznara. (G)


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.


Tagovi

Hrvatska nogometna ligaHNLGNK DinamoArijan AdemiLjetni prijelazni rokLjetni prijelazni rok 2025.

Ostale Vijesti