REUTERS/David W Cerny

Slovanu samo bod protiv Trenčina

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.10.24. | 22:59

Slovački prvaki će Dinamo dočekati 5. studenoga u Bratislavi

Nogometaši Slovana iz Bratislave, suparnici zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, osvojili su samo bod na domaćem terenu, u 10. kolu slovačkog prvenstva.

Aktualni prvak Slovan odigrao je tek 1-1 protiv Trenčina, sastava koji je prije ovog susreta bio pretposljednji na ljestvici.

Gosti su poveli golom na samom kraju prvog poluvremena, a strijelac je bio Emeka. Slovan je izjednačio početkom drugog dijela i to zaslugama gostujućeg igrača. Stojsavljević je u 50. minuti pogodio vlastitu mrežu za konačnih 1-1. Slovan je bio znatno bolji, ali uporno je propuštao prilike i ostao bez očekivane pobjede.

Hrvatski nogometaš Marko Tolić je odigrao cijelu utakmicu za Slovan koji će Dinamo dočekati 5. studenoga. Slovan je vodeći na ljestvici tamošnjeg prvenstva. Ima 22 boda, dok drugoplasirana Žilina ima dva boda manje, ali i utakmicu manje.