REUTERS/Radovan Stoklasa

Slovan Bratislava kasnim golom stigao do pobjede i vrha ljestvice

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 14.09.24. | 22:27

Nakon Celtica, Bayerna i Monaca, još jedan Dinamov protivnik upisao je prvenstvenu pobjedu...

Nogometaši Slovana iz Bratislave, jedni od suparnika zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, pobijedili su u sedmom kolu slovačkog prvenstva DAC 1904 u gostima s 2-1.

Svi su pogoci postignuti u drugom poluvremenu, a domaćin je poveo nakon što je vlastitu mrežu pogodio Gruzijac Kashia. Osam minuta kasnije Slovan je izjednačio pogotkom Armenca Barsegjana, a isti je igrač donio slovačkom prvaku tri boda. U 89. minuti je realizirao jedanaesterac za konačnih 2-1.

U 101. minuti DAC 1904 je imao savršenu priliku za osvajanje boda. Trusa je namjestio loptu na bijelu točku, ali je prebacio vrata.

Hrvatski nogometaš Marko Tolić do 90. minute je igrao za Slovan koji je vodeći na ljestvici s 15 bodova, dok druga Žilina ima bod manje.

Dinamo će gostovati kod Slovana u Bratislavi 5. studenoga.