Vjeran Zganec Rogulja / Pixsell

Slaba uvertira uoči puta u Švedsku, Rijeka prosula dva boda u Varaždinu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.08.24. | 23:06

Nažalost, nismo vidjeli nijedan pogodak

Osim utakmice na Opus Areni, gdje je Dinamo u sudačkoj nadoknadi stigao do pobjede kod Osijeka, u Varaždinu su snage odmjerili istoimeni domaćin i Rijeka, a susret je završio bez pogodaka.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Bila je to utakmica u kojoj nijedna momčad nije imala preveliku dominaciju i podjela bodova je potpuno realan ishod.

Najbolju priliku u prvom dijelu imao je domaćin u 36. minuti. Marko Dabro je dobio loptu u prostor, obišao Martina Zlomislića, ali je otišao previše ukoso i pucao u vanjski dio mreže.

Rijeka je najbolju priliku imala u nastavku, u 69. minuti je Majstorović pucao, a Zelenika sjajno obranio.

Momčad pod vodstvom Željka Sopića sada čeka dvoboj u Europi, igrat će protiv Elfsborga u uzvratu trećeg pretkola Europske lige. Uvertira nije bila najbolja, iz prvog dvoboja nisu ostvarili prednost (1-1), ali nadamo se boljoj partiji Rijeke i prolaska u sljedeće pretkolo.

Varaždin - Rijeka 0-0

Stadion: Varteks; Sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac)

VARAŽDIN: Zelenika - Škaričić, Ba (od 59. Tepšić), Nekić, Boršić - Lusavec, Maglica (od 86. Jovanov), Marina - Mitrovski (od 79. Duvnjak), Dabro (od 59. Belcar), Šego (od 79. Poldrugač)

RIJEKA: Zlomislić - Smolčić, Galešić, Majstorović, Čabraja (od 46. Devetak) - Selahi (od 71. Banda) - Pašalić, Hodža (od 64. Petrovič), Fruk (od 64. Bogojević), Janković - Ivanović (od 77. Andrić)