HNK Šibenik

Šibenik svladao mađarskog prvoligaša i stigao do prve pobjede na pripremama

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.07.24. | 20:12

Careviću se vratio osmjeh na lice.

Povratnik u HNL danas je upisao veliki pripremni 'skalp', u ZTE Areni u mađarskom Zalaegersegiju svladao je domaći ZTE s 2-1. Narančasti su na odmor otišli s minimalnom prednosti golom Ivana Božića. Domaćini su u 54. zabili, ali im gol nije priznat zbog zaleđa. Ipak, u 77. minuti ZTE poentira preko Nemeta. No, na semaforu je rezultat 1-1 trajao vrlo kratko, nešto više od minutu. Mladi Lovro Kulušić u 78. poentira za konačnih 2-1 i važnu pripremnu pobjedu Šibenika.

Mario Carević na teren je poslao sljedeći sastav:

Đaković - Brajković, Gačić, Morrison, Punčec, Zuta - Roca, Bakić, Kolega - Laća, Božić

Još su igrali: Mišević, Brajković, Grbelja, Roca, Iyendjock, Kulušić, Delić, Torres, Santini

Šibeniku je ovo bila treća pripremna utakmica, nakon poraza od Posušja i Grazera, danas su upisali svoju prvu pripremnu pobjedu.

Pred Narančastima je još 'generalka' protiv GOŠK-a iz Gabele na Šubićevcu, 26. srpnja, a prvu utakmicu prvenstva Šibenik igra u nedjelju, 4. kolovoza protiv Osijeka na Opus Areni.