Igor Kralj/PIXSELL

Ružne scene u BiH: Navijači Borca gađali bakljom bivšeg vratara Dinama, a reakcija suca nakon je apsurdna

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 24.02.23. | 21:35

Vratar Širokog Brijega srećom je izbjegao da ga baklja ne pogodi u glavu, a kad je upozorio na to suca dobio je žuti karton

FK Borac bio je domaćin Širokom Brijegu u 20. kolu Premijer lige BiH i slavio s 1:0. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je nekadašnji igrač Hajduka i Širokog Brijega Jakov Blagaić u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Ovaj susret obilježio je i ružan navijački izgred domaćih navijača Lešinara. Bila je to opasna i apsurdna situacija u kojoj je vratar Renato Josipović srećom prošao bez težih ozljeda.

Igrala se 80. minuta susreta kad je s domaće navijačke tribine poletjela baklja prema nekadašnjem junioru Dinama. Josipović se bacio na tlo i izbjegao da ga baklja ne pogodio u glavu i kako smo naveli srećom izbjegao težu ozljedu.

Nakon što se pridigao krenuo je upozoriti suca Mirzu Kazlagića na situaciju koja se u tom trenutku dogodila, a ona je od opasne postala apsurdna. Sudac je nakon njegovog protesta na navijače koji su ga gađali pokazao Josipoviću žuti karton.

Ovom pobjedom Borac je bodovno stigao Široki Brijeg koji je i dalje na drugom mjestu zbog bolje gol razlike. (rv)

BiH Premier ligaBiH Premijer ligaBorac Banja LukaŠiroki BrijegRenato JosipovićJakov Blagaić