
Red Bull daje im krila: Slaven Belupo dobio zanimljivo pojačanje!
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 24.06.15. | 17:51
Zanimljivo pojačanje doveo je Slaven Belupo...
Nogometašima koprivničkog prvoligaša na pripremama na Rogli priključio se novi igrač. Riječ je o Stefanu Saviću (21), mladom reprezentativcu Austrije rođenom u Salzburgu.
Savić je ofenzivni veznjak, a prošao je sve mlađe kategorije najboljeg austrijskog kluba, Red Bull Salzburga. Kao jedan od najdarovitijih mladih igrača Austrije u svojoj generaciji, sa 17 godina debitirao je za seniorsku momčad.
Nakon toga Savić je igrao za Salzburgov klub-satelit Liefering, koji se natječe u 2. austrijskoj ligi. Prošle sezone osim Lieferinga nekoliko mjeseci proveo je i u LASK Linzu, te s deset asistencija završio kao najbolji asistent lige.
Slaven Belupo je sa Savićem potpisao ugovor na dvije i pol godine, a njegov prvi nastup očekuje se već u subotu, u prijateljskoj utakmici sa slovenskim prvoligašem Krkom iz Novog Mesta.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Baseball
Counter Strike
Stolni Tenis
Snooker
LOL
Badminton
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.