
Prvi radni dan u Maksimiru: Dario Šimić održao govor igračima i rekao im što očekuje od njih
Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 10.03.23. | 16:45
Novi član Uprave zadužen za sportska pitanja odradio je prvi dan u Dinamu, a prioritet mu je bilo predstavljanje igračima prije puta za Šibenik
Dario Šimić u petak je odradio svoj prvi radni dan kao član Dinamove Uprave. Između ostalog, pojavio se na treningu prve momčadi, upoznao se s igračima i održao im uvodni govor. Nazočan je bio i Ante Čačić, a Šimić je igračima objasnio što će on raditi, kako će funkcionirati, najavio im da će često biti baš uz prvu momčad i pratiti ih. Igračima je poručio i što se od njih očekuje, maksimum od svih u svlačionici i svih u klubu, a najviše će inzistirati na zajedništvu. To je, otprilike, sukus onoga što je Šimić igračima kazao prvi dan.
Nije zasad poznato hoće li Šimić svoj debi u ulozi člana Uprave odraditi u subotu na Šubićevcu u dvoboju protiv Šibenika - u zadnje vrijeme nije bio baš čest gost na Dinamovim utakmicama - jer čeka ga u subotu još jedan važan posao u Maksimiru. Sutra bi se trebao održati taj Izvršni odbor, na kojemu će biti u Upravu inauguriran još jedan ili dva člana, o kojima se u Dinamu intenzivno razgovara zadnjih dana. Subota je zadnji dan mandata ovog IO-a, jedinoga koji može postavljati članove Uprave, stoga je i zadnji rok da se to dogodi. Do ponedjeljka bi se Dinamo trebao ekipirati i onda Šimić i suradnici zajedno krenuti u pravi posao. Cilj i nužnost su, dakako, održavanje Dinama na visokoj rezultatskoj razini i slaganje momčadi, koja će biti konkurentna u novom napadu na Ligu prvaka. (T.N.)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Baseball
Stolni Tenis
Mali Nogomet
Counter Strike
Snooker
Badminton
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.