REUTERS/Piroschka Van De Wouw

Poznato tko ide na pobjednika s Poljuda nakon 22 minute sudačkog dodatka u Ateni

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 15.08.24. | 21:53

Noah je odolijevao sve do 92. minute....

Senzaciji je ima Noah! Armenski klub uspio je proći u play-off Konferencijske lige nakon što je obranio 3-1 prednost iz Jerevana protiv AEK-a.

U uzrvatu je završilo 1-0 za momčad Domagoja Vide i Roberta Ljubičića kojoj nije pomoglo ni 22 minute sudačke nadoknade, šest u prvom, 16 u drugom poluvremenu.

Junak Armenaca bio je Ognjen Čančarević kojie obranio niz prigoda, a kapitulirao tek u 90.+2 minuti kada je zabio Zuber. Grci su igrali bez Garcije, najboljeg napadača koji nije bio u zapisniku, jer je pred transferom u Zenit..

Tako Noah ide na pobjednika para Hajduk – Ružomberok, a prva utakmica play-offa igrat će se već u utorak 20. kolovoza, jer u četvrtak je u Jerevanu Pjunik također domaćin.

Ukoliko Hajduk prođe, a gubi na poluvremenu, ne bi se igrala utakmica 3. kola s Varaždinom, odgodila bi se za 18. rujna. (dku)

AEK AtenaNoahHajdukRužomberokDomagoj VidaDomagoj LjubičićOgnjen ČančarevićKonferencijska liga