
Poznato kojih se igrača Hajduk želi riješiti u zimi: Tim prodajama štedjeli bi 6,6 milijuna kuna godišnje
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.10.18. | 09:29
Plaće će u bliskoj budućnosti biti racionalizirane.
To su trojica najplaćenijih u svlačionici, Mijo Caktaš, Borja Lopez i Ahmad Said. Caktaš kako pišu SN igra za 40 tisuća eura mjesečno, Lopez za 20, a Said za 15 tisuća eura. Tako bi mjesečno štedio 550 tisuća kuna, a godišnje čak 6,6 milijuna kuna što je glavni razlog pokretanja cijele priče.
Navodno više u Hajduku nakon te filtracije svlačionice neće imati tako skupe igrače već će plaće u rangu Saidove biti najviše što će najbolji moći dobiti, ali samo oni najbolji, znači nekih milijun kuna godišnje. Na Poljudu je plan plaće stisnuti u rang između 3 i 7 tisuća eura kod većine prvotimaca.
Neće tako lako biti složiti konkurentnu momčadi, no i predsjednik je najavio okretanje mladim snagama i igračima iz vlastitog pogona koji čekaju na šansu u prvoj momčadi. Dakle, nakon zimske stanke očekujemo jedan jeftiniji, mlađi, ali možda i u takvoj situaciji poletniji Hajduk.
(Foto: Pixsell)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eKošarka
Baseball
Stolni Tenis
Snooker
Counter Strike
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.