
Pedro kao Sivonjić – unatoč promašaju, utrpao dva komada u golijadi Chelseaja (VIDEO)
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 18.04.19. | 21:37
Furiozno prvo poluvrijeme Bluesa.
Nogometaši Chelseaja, očekivano su se lako obračunali sa praškom Slavijom u uzvratu četvrtfinala Europske lige. Iako se ima odigrati još cijelo drugo poluvrijeme, Bluesi su stigli do vodstva 4-1 u prvih pola sata i time u potpunosti razriješili moguće dileme oko prolaska dalje.
> Fantastična koreografija navijača Rebićeva kluba (VIDEO)
Najviše se iskazao Pedro koji je postigao prvi i posljednji gol momčadi sa Stamford Bridgea, a prilikom drugog gola imao je poprilično sreće kada je igrač češke momčadi, Simon Deli, postigao autogol. Hazard je probio po lijevoj strani i uputio oštar prizeman ubačaj za Španjolca, a ovaj s praktički metra udaljenosti gađa stativu. Ipak, od vratnice se lopta odbija u gostujućeg igrača i ulazi u mrežu.
Treći gol Chelseaja zabio je Olivier Giroud, a vrijedi izdvojiti prvi gol koji je došao nakon lijepe akcije. Za Slaviju je jedini gol (barem zasad) zabio Soucek u 26. minuti.
Dodajmo da od prve minute za momčad Maurizija Sarrija igra i hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.
(Foto: screenshot)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Baseball
Stolni Tenis
Counter Strike
LOL
Snooker
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.