Goran Kovacic/PIXSELL
Goran Kovacic/PIXSELL

Olić okupio mlade reprezentativce: „Vjerujem u našu pobjedu protiv Ukrajine“

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 06.10.25. | 14:53

Utakmica protiv Ukrajinaca igra se 14. listopada u Velikoj Gorici

Mlada hrvatska U-21 reprezentacija okupila se u Zagrebu uoči kvalifikacijske utakmice za Europsko prvenstvo protiv Ukrajine 14. listopada u Velikoj Gorici.

Izbornik Ivica Olić zadovoljan je činjenicom da na okupu ima sve igrače uoči utakmice protiv zahtjevnog protivnika.

“Spremni smo, najvažnije je da su svi igrači zdravi i da su se svi odazvali ovom okupljanju. Jedva čekamo krenuti s treninzima, imamo dosta vremena za pripremu utakmice, što me uvijek raduje jer je u reprezentativnom ciklusu općenito malo treninga. Nadam se da će sve proći kako treba i da ćemo spremni dočekati utakmicu s Ukrajinom”, kaže Ivica Olić uoči utakmice s Ukrajinom koja je u prvom kvalifikacijskom nastupu uvjerljivo pobijedila Litvu (4:0).

“Ako uzmemo u obzir da je Ukrajina reprezentacija iz prvog jakosnog pota, a da posljednjih godina Ukrajinci imaju jako dobre rezultate i zanimljive mlade igrače, možemo reći da nas čeka utakmica protiv ozbiljnog konkurenta u skupini. Uostalom, prednost Ukrajine je činjenica da u ligi nema puno stranaca pa u svim klubovima igra puno mladih domaćih igrača”.

Skupina je vrlo izjednačena...

“Ukrajina, Mađarska, Turska i Hrvatske vide sebe na prvom mjestu koje donosi izravan plasman na Euro. Skupina je vrlo izjednačena, ali vjerujem u našu momčad i igrače. Izuzetno sam zadovoljan njihovim angažmanom, najvažnije mi je da budu zdravi, a siguran sam da ćemo se dobro pripremiti i odigrati dobru utakmicu. Naravno, vjerujem u našu pobjedu. Ukrajina 10. listopada igra u Sloveniji protiv Mađarske, imat ćemo priliku dodatno je analizirati u toj utakmici koja će biti drukčija u odnosu na onu protiv Litve. Dakle, respekt prema Ukrajincima da, ali strah ne”.


Zaigraj odmah, Germania!

Cjelokupnu Germanijinu ponudu pronađite i proučite OVDJE.


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

 


Tagovi

Hrvatska U21Ivica Olić

Ostale Vijesti