OCJENE - Osijek: Beljo nije mogao zabiti koliko je obrana mogla primiti

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.08.22. | 23:07

Osijek je jako dobro izgledao pola sata poluvremena, ali u nastavku se izgubio.

Evo kako smo ocijenili Bijelo-plave. Slažete li se s nama?

Ivica IvušićVratar
<p>Obranio Oršiću, zaplivao u jednom izlasku ali i primio pet pogodaka. Doduše, uz takvu obranu nije niti čudo što je često bio na vjetrometini.</p>
Ocjena
5
Adrian Leon BarišićObrana
<p>Do trećeg gola Dinama imao je korektnu partiju i pomalo je neshvatljivo zašto ga se nije više koristilo u tekućoj sezoni. Kod prvog gola Perića trebao je bolje reagirati.</p>
Ocjena
5
Mato MilošObrana
<p>Asistencija za gol Belje. Spašavao u svom petercu, tukao se s Bočkajem na svojoj strani, ali s jako malo uspjeha.</p>
Danijel LončarObrana
<p>Krivac za prvi gol kada nije uspio otkloniti opasnost. Općenito je obrana Osijeka bila loša na Maksimiru, Lončar se uklopio u sivilo.</p>
Ocjena
5
Mario JurčevićObrana
<p>Prelako je Ivanušec prošao po njegovoj strani za prvi gol, nije stigao omesti Perića za onaj četvrti, na kraju se od njegove noge odbilo za onaj peti. Imao je pomalo neshvatljive hodačke dionice. Nejasno zašto je dobio prednost u odnosu na Leovca.</p>
Ocjena
5
Ivan FiolićVezni red
<p>Odličan pokušaj glavom. Aktivan u prvom poluvremenu, u onom drugom se ugasio. Na kraju zamijenjen.</p>
Ocjena
5
Petar BrlekVezni red
<p>Čini se da je golu Dinama za 3-1 prethodio prekršaj nad Brlekom čija se igrao može opisati kao “velik promet, mala zarada”.</p>
Laszlo KleinheislerVezni red
<p>Sjajno je tukao u prvom poluvremenu kada je vratnica spasila Dinamo. Probao je još nekoliko puta slično zaprijetiti, na koncu i uspio svladati Livakovića uz pomoć Mišića.</p>
Ocjena
6
Dion Drena BeljoNapad
<p>Svoj posao na Maksimiru je napravio. Prvi gol mu opravdano poništen, onaj drugi nije! Velika vrijednost Osijeka, zadržati ga i nakon kraja kolovoza bit će teška misija za društvo iz Gradskog vrta.</p>
Ocjena
6
Kristijan LovrićNapad
<p>Od 10. minute umjesto Bralića. Iznimno motiviran, željan igre i dokazivanja. Međutim, nikako nije uspio izboriti se za prostor za svoj karakterističan udarac.</p>