
Novi problemi za Livakovića: Ozlijedio se uoči planiranog debija za Gironu
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 27.10.25. | 16:23
U utorak je na rasporedu gostovanje Girone kod Constancije, ali ponovno bez jedinice Vatrenih
Dolazak Dominika Livakovića u Gironu u smiraj ljetnog prijelaznog roka bio je možda i najveći posao katalonskog prvoligaša ovog ljeta. No, gotovo dva mjeseca kasnije, taj se potez pokazao, barem zasad, kao promašaj.
Livaković još uvijek nije debitirao za Gironu, a poziciju prvog vratara čvrsto je na ljetnim pripremama ugrabio iskusni Argentinac Paulo Gazzaniga i od tada ga trener Michel ne mijenja.
Prvu priliku za nastup, hrvatski vratar trebao je dobiti na utakmici 1/64 finala Copa Del Reya protiv petoligaša Constancije, koja je na rasporedu u utorak u 19 sati. Nažalost po Livakovića, ni u tom dvoboju neće debitirati, štoviše neće biti ni u konkurenciji za dvoboj. Razlog je ozljeda leđa, potvrdio je Michel na konferenciji za medije održanoj u ponedjeljak.
Na vrata bi trebao stati nominalno treći čuvar mreže, 20-godišnji Ukrajinac Vladislav Kvapivcov, dok će Gazzaniga biti njegova zamjena.
Livakovićevi problemi ne bi smjeli biti problematični po pitanju njegovog sudjelovanja u posljednja dva kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo jer se radi samo o bolovima u leđima. S aspekta potencijalne promjene kluba u zimskom prijelaznom roku, treba reći da ako Livaković upiše jednu minutu za Gironu, to će ga spriječiti u novom transferu već na zimu. Naime, tijekom jedne sezone, igrač može biti član tri kluba, ali nastupiti samo za dva.
(I.M.)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eKošarka
Hokej na ledu
Stolni Tenis
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
.jpg.webp)
.jpg.webp)

.jpg.webp)













.jpg.webp.webp)