Napoli u minuti postigao dva gola i ostao nepobjediv na domaćem terenu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 02.02.19. | 19:51

Dobra predstava Napolitanaca.

U 22. kolu Serie A, nogometaši Napolija upisali su sigurnu pobjedu protiv Sampdorije rezultatom 3-0, i tako došli na osam bodova zaostatka za Juventusom, koji će kasnije večeras odigrati utakmicu protiv Parme.

Momčad Carla Ancelottija stvar je riješila u jednoj minuti. Prvo je Arkadiusz Milik u 25. minuti na krasnu asistenciju Josea Callejona poentirao za vodstvo, dok je u 26. minuti Lorenzo Inisgne prekinuo tromjesečni golgeterski post zabivši za 2-0. Ovo je 12. pogodak Poljaka te 8. zgoditak omalenog Talijana koji nije zabio od 6. studenog prošle godine.

Konačnih 3-0 i potvrdu pobjede donio je Simone Verdi sigurnom realizacijom jedanaesterca u 89. minuti utakmice. Dvadesetšestogodišnjem Talijanu ovo je premijerni pogodak ove sezone, a nije ga bilo preko dva mjeseca zbog ozljede.

Dodajmo ovome da je Napoli i dalje neporažen na svom terenu ove sezone, u svim natjecanjima.