FC Southampton

Mladi Modri remizirali sa Southamptonom

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 21.12.23. | 22:48

Prvi je ovo bod momčadi Ivice Banovića ove jeseni u tom PLI Cupu

Dinamovi mladi nogometaši u drugoj su utakmici na ovosezonskom izdanju Premier League International Cupa odmjerili snage sa Southamptonom i odigrali 2-2, izvještava službena klupska stranica Modrih.

Iako su plavi dva puta tijekom utakmice imali prednost, na kraju nažalost nisu uspjeli stići do pobjede. Otvaranje je bilo kao iz snova - već u 1. minuti utakmice Toni Majić je zatresao protivničku mrežu i doveo Dinamo u vodstvo. Svecisu se brzo vratili u utakmicu - igrala se 14. minuta kada je Luke Pearce pogodio za 1-1.

U početnoj fazi drugog dijela momčad Ivice Banovića ponovno je povela. Tomas Baković je upisao asistenciju, a Vilim Gec zabio za 2-1. Desetak minuta prije kraja utakmice Luke Pearce je postigao svoj drugi pogodak i postavio konačnih 2-2.

Nakon uvodnog poraza protiv Chelseaja, Dinamo je tako osvojio prvi bod na turniru, a u grupnoj fazi očekuju ga još dvije utakmice - 17. siječnja igrat će protiv Brighton & Hove Albiona, a 24. siječnja protiv West Ham Uniteda.