Matija Habljak/PIXSELL

Lokomotivini juniori pobijedili Dinamo Minsk u nokaut fazi Lige prvaka

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 23.10.24. | 16:20

Uzvrat je na rasporedu 27. listopada na stadionu Sv. Josip Radnik u Sesvetama

Juniori Lokomotive danas su u Karlovcu pobijedili Dinamo Minsk rezultatom 2-1 i tako pobjedom otvorili nokaut fazu Lige prvaka mladih. Podsjetimo, juniori Lokomotive ne igraju grupnu fazu kao vršnjaci iz Dinama, već nokaut-fazu. Tako su s Dinamom iz Minska igrali najprije danas doma, a onda će igrati i u, formalno gostima, ali zapravo u Sesvetama i to s golom prednosti zahvaljujući ovoj pobjedi.

Podsjetimo, u prvom kolu juniorske Lige prvaka, mladi dinamovci izbacili su Pjunik iz Erevana.

Lokomotiva je povela pogotkom Ante Utrobičića u osmoj minuti, ali se na kraju morala dobrano potruditi za pobjedu, a slavili su golom Noela Đurkovića iz 83. minute. Jedini pogodak za Bjeloruse je postigao Artem Sokolovski u 60. minuti utakmice.

Uzvrat je na rasporedu 27. listopada na stadionu Sv. Josip Radnik u Sesvetama s početkom u 14 sati, ali zbog Uefinih odlouka, bez gledatelja. Naime, u svome je dopisu krovna europska nogometna organizacija naglasila da je razlog tomu da se Bjelorusi ne bi osjećali kao gosti. (g)

Lokomotiva junioriLokomotiva ZagrebNK LokomotivaU-19 LokomotivaLiga prvaka mladih