
Juranović na Otok? Klub iz Premiershipa zainteresiran za Vatrenog
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 23.08.23. | 08:58
U Berlinu je zadovoljan klubom, ali ne i minutažom
Fulham je među nekoliko klubova iz Premier lige koji su pokazali interes za potpis Josipa Juranovića (28) iz Union Berlina, piše Kicker. Hrvat, iako mu je ugodno u Berlinu, navodno nije zadovoljan svojom minutažom.
Prouči cjelokupnu ponudu na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Veteran Christopher Trimmel (36) startao je ispred Juranovića kada je Union u nedjelju poslijepodne pobijedio Mainz s 4-1. Iako je bivši branič Celtica mjesto pronašao samo na klupi, iz Kickera napominju da je odlazak malo vjerojatan jer ulazimo u posljednju fazu prijelaznog roka i jer se u samom klubu osjeća ugodno.
Podsjetimo, od prelaska iz Celtica u siječnju 2022. za nešto više od 8,5 milijuna eura, Juranović je odigrao 19 utakmica u svim natjecanjima za Die Eisernen, zabio je četiri gola i tri puta asistirao u sezoni koja je za Union bila jako uspješna. Naime, Berlinčani su po prvi puta u povijesti izborili nastup u Ligi prvaka, što u gustom rasporedu doista iziskuje širinu klupe i daje za vjerovati da će hrvatski reprezentativac ipak dobiti zasluženu minutažu unatoč mirnom ulasku u novu sezonu. Koliko Fulham može pomrsiti taj mir u Unionu, ostaje vidjeti, no vrijeme curi, a ponuda koja bi mogla biti zadovoljavajuća za Union je, kažu strani mediji, barem 10 milijuna eura.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
Hokej na ledu
Baseball
Stolni Tenis
Dota
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.