Islanđanin nokautirao Schmeichela, golman ostao nepomično ležati (FOTO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 15.11.20. | 22:03

Odmah potom je morao biti zamijenjen...

Danska nogometna reprezentacija i dalje ima izglede za osvajanjem prvog mjesta u vrlo teškoj skupini s Belgijom i Engleskom. Kako bi produžila nade u dostizanje prvoplasirane Belgije moraju pobijediti Island, a u tome zasad odlično napreduju jer imaju vodstvo 1:0 nakon 12. minute i gola Christiana Eriksena.

Međutim, krajem prvog poluvremena doživjeli su velik udarac.

U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena nogometaš Islanda neoprezno je natrčao koljenom na golmana Kaspera Schmeichela koji je prvi stigao do lopte. Udarac koljenom odsjeo je na glavi Leicesterovog čuvara mreže koji je nepomično ostao ležati na travnjaku.

Sudac je istog trenutka pozvao liječničku službu, a Schmeichel je morao biti zamijenjen te je u igru umjesto njega ušao Frederik Ronnow, golman Schalkea.