
Iniesta raspametio Japance: Nakon lijepe akcije zabio svoj treći gol
Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.12.18. | 12:28
Podsjetio na najbolje dane.
Subotnje jutro tradicionalno je rezervirano za japansku ligu, a otkad je tamo Andres Iniesta, ta liga sve je češće predmet interesa nogometne javnosti.
Njegov Vissel Kobe danas je igrao domaću utakmicu protiv Vegalta Sendaija te upisao 3:2 pobjedu. Iako rezultat sugerira drugačije, bila je to relativno sigurna pobjeda Inieste, Podolskog i društva, jer su gosti drugi pogodak postigli u trećoj minuti sudačke nadoknade.
Kobe je vodio čak i sa 3:0 pogocima Furuhashija, Inieste i Goke, a posebno je lijepa bila akcija za drugi gol. Španjolska legenda odigrala je dupliu pas sa Furuhashijem, a potom je neobranjivo plasirao u lijevu stranu gola Sendaija. Naravno, navijači na tribinama u transu su proživjeli gol bivšeg igrača Barcelone oko kojeg se stvorila prava histerija na dalekom istoku.
Gol Inieste možete vidjeti na početku pete minute sažetka.
(foto: Screenshot)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
Baseball
Stolni Tenis
Dota
Snooker
Counter Strike
eNogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.