Heroj dana – za 23 minute obranio tri penala

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.09.16. | 14:33

Odličnog golmana ima Dundee United.

Junak jučerašnjeg dana na Otoku bio je Cammy Bell, golman škotskog drugoligaša Dundee Uniteda, koji je na prvenstvenom gostovanju kod Dunfermlinea obranio čak tri penala. Da stvar bude zanimljivija, sva tri udarca su izvedena od devete do 32. minute u prvom poluvremenu i sva tri udarca izveli su različiti igrači domaćina.

U devetoj minuti je Bell zaustavio udarac Reillyja, u 27. je bio uspješniji od Clarka, a u 32. minuti je obranio šut McMullanu.

Bell je posljednje tri godine proveo u Glasgow Rangersima, a ovaj 29-godišnji čuvar mreže je u karijeri još igrao za Kilmarnock, Montrose i Queen of the South. Dundee United je u jučerašnjoj utakmici inače slavio s 3:1, a u 61. minuti je ostao s desetoricom igrača zbog isključenja Dixona. Nekadašnji finalist Kupa UEFA-e je prošle sezone ispao iz škotske Premierlige u niži rang.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/rdONmv35a3U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>